Współpraca

 

eREKRUTER IT

Specjalizujemy się w dostarczaniu jakościowych usług rekrutacyjnych w branży IT, posiadamy certyfikat o numerze 23453 wydany przez Marszałka Województwa Podlaskiego. 

Nasz zespół HR robi robotę!

  Z sukcesami zajmujemy się rekrutacjami na specjalistyczne stanowiska IT. Doskonale znamy realia i specyfikację branży, posiadamy znajomość technologi w które muszą wpasować się w poszukiwani kandydaci. Rekrutacja specjalistów branży IT to to co lubimy i robimy to dobrze, dlatego jesteśmy niezawodni.

  Pozyskujemy kandydatów głównie metodą direct search, co oznacza, że docieramy do osób, które nie szukają aktywnie pracy oraz nie śledzą ogłoszeń rekrutacyjnych.

  Posiadamy rozbudowaną bazę kandydatów oraz liczne kontakty na rynku. 
Specjalizujemy się głównie w rekrutacjach z branży IT, dlatego szybko docieramy do osób, które są zainteresowani ofertą.

  Po otrzymaniu opisu stanowiska od współpracującej z nami firmy, możemy przesłać kandydatów dostępnych już na następny dzień. Dlaczego tak szybko? Wynika to z sporej ilości rekrutacji, jeśli klient nie jest zainteresowany danym kandydatem lub zamyka proces rekrutacji, kandydat zostaje wysłany na inne dostępne stanowisko.

Świat rekrutacji IT jest naszym naturalnym środowiskiem to nas odróżnia, budujemy długotrwałe relacje z klientami oraz specjalistami IT - relacje wzajemnie korzystne i pełne zaufania. 
Skuteczność oraz nasza pasja pozwala nam na dążenie do wyznaczonego celu.
Lubimy to co robimy, dlatego tak dobrze nam to wychodzi. 


Zapraszamy do długofalowej współpracy!:-)

KONTAKT

TELEFON

+48 601 674 003

E-MAIL

magdalena.moczulska@erekruterit.pl

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!