Rozpocznijmy współpracę już dziś! 

Szybki proces rekrutacji

 

Posiadamy rozbudowaną bazę kandydatów oraz liczne kontakty na rynku. Specjalizujemy się głównie w rekrutacjach z branży IT, dlatego szybko docieramy do osób, które są zainteresowani ofertą.

 

#Stop

z oczekiwaniem na kandydata. 

 

 

Obniżenie kosztów 

 

Uniknijmy kosztów, które nie przynoszą żadnych korzyści.

 

#Stop

z przypadkowymi aplikacjami kandydatów.

 

#Stop

z płatnymi ogłoszeniami pracy. 

 

 

 

 

Gwarancja 

 

 

Oferujemy 3 miesięczną gwarancję, co oznacza, że jeśli w tym czasie nasz Kandydat nie sprawdzi się jako pracownik u Państwa lub zrezygnuje z pracy, zobowiązujemy się do ponownej nieodpłatnej rekrutacji.

 

Nasze doświadczenie - Twój zysk!

 

1. Jesteśmy firmą rekrutacyjną, pozyskujemy kandydatów głównie metodą direct search, co oznacza, że docieramy do osób, które nie szukają aktywnie pracy oraz nie śledzą ogłoszeń rekrutacyjnych.

2. Posiadamy rozbudowaną bazę kandydatów oraz liczne kontakty na rynku. Specjalizujemy się głównie w rekrutacjach z branży IT, dlatego szybko docieramy do osób, które są zainteresowani ofertą.

3. Po otrzymaniu opisu stanowiska od współpracującej z nami firmy, możemy przesłać kandydatów dostępnych już następnego dnia. Dlaczego tak szybko? Wynika to z sporej ilości rekrutacji, jeśli klient nie jest zainteresowany danym kandydatem lub zamyka proces rekrutacji, kandydat zostaje wysłany na inne dostępne stanowisko.

eREKRUTER IT

KONTAKT

TELEFON

+48 601 674 003

E-MAIL

magdalena.moczulska@erekruterit.pl

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!